Race Roster

FINAL 93rd Running Race Roster — with bib #s

For your BIB NUMBER within the alphabetical list, click your division at the bottom of this page.

To find your BIB NUMBER, WAVE ASSIGNMENT, click on the links below:

For a description of the WAVE ASSIGNMENT PROCESS, click:
Waves- Format, start, and change requests

The WAVE CHANGE REQUEST period is closed. 

Bib assignment issues should be directed to: [email protected]
Roster and registration issues should be directed to: [email protected]

Any Deferral requests must be submitted using the Deferral Request process between April 15 and July 31, 2021.

MensWomensBoysGirls
Boys
Bib First Name Last Name Age Group Address
271 Russell Adams 7-11 Anchorage, AK
72 Rider Allen 15-17 Seward, AK
73 Bengimin Ambrosiani 15-17 Seward, AK
231 Bruce "Bodi" Anderson 12-14 Eagle River, AK
217 Cameron Anderson 12-14 Anchorage, AK
272 Charles "Bram" Anderson 7-11 Eagle River, AK
201 Kaeden Anderson 12-14 Healdsburg, CA
59 Luke Anderson 15-17 Anchorage, AK
14 Robbie Annett 12-14 Anchorage, AK
251 Ryan Annett 7-11 Anchorage, AK
252 Holden Aquino 7-11 Anchorage, AK
60 James Auld 15-17 Wasilla, AK
51 Joshua Baker 15-17 Eagle River, AK
280 Kelly Barlow 7-11 Seward, AK
232 Koltin Barlow 12-14 Seward, AK
253 Kyler Barlow 7-11 Seward, AK
55 Elias Barnard 7-11 Anchorage, AK
233 Elliott Beals 12-14 Anchorage, AK
202 Keenan Berrigan 12-14 Palmer, AK
17 Beck Bethard 12-14 Anchorage, AK
16 Britton Bethard 12-14 Anchorage, AK
6 Bryce Bethard 15-17 Anchorage, AK
203 Ronan Bickling 12-14 Seward, AK
204 Noah Bird 12-14 Seward, AK
218 Gabe Black 12-14 Palmer, AK
255 Jake Black 7-11 Palmer, AK
256 Ryan Bland 7-11 Salt Lake City, UT
257 Kaiden Browne 7-11 Anchorage, AK
234 Liam Browne 12-14 Anchorage, AK
74 Miles Browne 15-17 Anchorage, AK
75 Judah Brueckner 15-17 Seward, AK
219 Micah Brueckner 12-14 Seward, AK
15 Bret Brumbaugh 15-17 Anchorage, AK
76 Casey Bryden 15-17 Moose Pass, AK
220 Owen Buckbee 12-14 Soldotna, AK
77 Zac Buckbee 15-17 Soldotna, AK
22 Brady Burrough 15-17 Anchorage, AK
258 Easton Chilla 7-11 Soldotna, AK
259 Matthew Chism 7-11 Tucson, AZ
52 Michael Chism 15-17 Tucson, AZ
61 Remington Cobble 15-17 Seward, AK
235 Ridge Conant 12-14 Seward, AK
62 Zachary Crawford 15-17 Anchorage, AK
273 Derrian Crenshaw/Carpenter 7-11 Seward, AK
221 Emerson Cross 12-14 Moose Pass, AK
23 Samuel Cryder 15-17 Chugiak, AK
281 Liam Cuddy 7-11 Anchorage, AK
205 Logan Cuddy 12-14 Anchorage, AK
222 Creed Cvancara 12-14 Anchorage, AK
63 Paul Cvancara 15-17 Anchorage, AK
282 Charles Daugherty 7-11 Eagle River, AK
260 Conrad Daugherty 7-11 Eagle River, AK
283 Jesse Dickson 7-11 Palmer, AK
261 Brick Doty 7-11 Lithonia, GA
236 Benjamin Dunlap 12-14 Anchorage, AK
262 Luke Elhard 7-11 Seward, AK
223 Mason Elhard 12-14 Seward, AK
4 Ethan Eski 15-17 Anchorage, AK
64 Owen Farr 15-17 Chugiak, AK
263 Kai Finch 7-11 Anchorage, AK
78 Jack Fineman 15-17 Anchorage, AK
237 Alex Fink 12-14 Seward, AK
206 Hunter Forshee-Kurtz 12-14 Seward, AK
24 Jared Gardiner 15-17 Anchorage, AK
25 William Gerlach 15-17 Chugiak, AK
264 Josef Gross 7-11 Talkeetna, AK
26 Noble Gurney 15-17 Palmer, AK
80 Nathan Hankins 15-17 Seward, AK
11 Blake Hanley 15-17 Anchorage, AK
207 Ryan Hansen 12-14 Anchorage, AK
265 Chace Hardy 7-11 Girdwood, AK
238 Jamis Hartman 12-14 Seward, AK
65 Rennick Heatwole 15-17 Anchorage, AK
224 Ransom Hinshaw 12-14 Anchorage, AK
274 Zion Hinshaw 7-11 Anchorage, AK
27 Paul Hlasny 15-17 Anchorage, AK
266 Quinn Humbert 7-11 Seward, AK
275 Carter Ivy 7-11 Seward, AK
66 Elias Johnson 15-17 Chugiak, AK
208 River Johnson 12-14 Chugiak, AK
239 Nycoh Johnston 12-14 Eagle River, AK
225 Rhett Jones 12-14 Eagle River, AK
226 Axel Kiskaddon 12-14 Anchorage, AK
67 Max Kiskaddon 15-17 Anchorage, AK
240 Legend Kopsack 12-14 Palmer, AK
286 Reyce Lee 7-11 Anchorage, AK
9 Talon Lemme 12-14 Seward, AK
209 Brayden Licht 12-14 Palmer, AK
241 Rowan Lynch 12-14 Moose Pass, AK
242 Torin Lynch 12-14 Moose Pass, AK
276 Ethan Machado 7-11 Boxborough, MA
53 Jace Makamson 15-17 Wasilla, AK
243 Barret Malouf 12-14 Anchorage, AK
3 Coby Marvin 12-14 Palmer, AK
284 Isaac Marvin 7-11 Palmer, AK
20 Jebediah Marvin 12-14 Palmer, AK
2 Aaron Maves 15-17 Anchorage, AK
81 Ryan Maves 15-17 Anchorage, AK
210 Samuel McLain 12-14 Seward, AK
54 Bayden Menton 15-17 Joseph, OR
267 Austin Merriner 7-11 Anchorage, AK
211 Colton Merriner 12-14 Anchorage, AK
13 Henry Michener 15-17 Eagle River, AK
244 Aiden Danger Moore 12-14 Anchorage, AK
277 Charles Moore 7-11 Kasilof, AK
8 Rowan Morse 15-17 Anchorage, AK
245 Austin Murphy 12-14 Bird Creek, AK
227 Jaxon Murphy 12-14 Anchorage, AK
246 Ian Naylor 12-14 Wasilla, AK
247 Pace Newkirk 12-14 Eagle River, AK
10 Gus Olson 12-14 Anchorage, AK
1 Ali Papillon 15-17 Talkeetna, AK
0 Nash Paprocki 7-11 Anchorage, AK
228 Lane Petersen 12-14 Seward, AK
229 Nathan Pitney 12-14 Palmer, AK
7 Cole Posthumus 15-17 Eagle River, AK
268 Ole Reese 7-11 Anchorage, AK
212 Nathan Rehberg 12-14 Anchorage, AK
28 Noah Rehberg 15-17 Anchorage, AK
12 Blaise Rinner 15-17 Anchorage, AK
278 Merik Rinner 7-11 Anchorage, AK
248 Easton Roads 12-14 Anchorage, AK
5 Eli Robinson 15-17 Anchorage, AK
18 Rowan Robinson 15-17 Anchorage, AK
269 Blaze Rubeo 7-11 Wasilla, AK
289 Ice Rubeo 7-11 Wasilla, AK
279 Storm Rubeo 7-11 Wasilla, AK
214 Aidan Schilling 12-14 Seward, AK
287 Ewan Sexson 7-11 Anchorage, AK
215 Van Shank 12-14 Seward, AK
68 Mark Shepherd 15-17 Eagle River, AK
29 David Sliwinski 15-17 Anchorage, AK
56 Quinn Smith 15-17 Anchorage, AK
57 Peter Spanos 15-17 Seward, AK
249 Brayden Sparrs 12-14 Palmer, AK
69 Clayton Steer 15-17 Palmer, AK
216 Jacob Strausbaugh 12-14 Soldotna, AK
70 Billy Stull 15-17 Yokota Air Base, none
21 Johnny Stull 12-14 Yokota Air Base, none
288 Paxton Thompson 7-11 Anchorage, AK
58 Martin Tumey 15-17 Anchorage, AK
79 Landon Turrick 15-17 Cary, NC
71 Tylere Vinciguerra 15-17 Palmer, AK
82 Caleb Wahlman 15-17 Anchorage, AK
270 Elias Williams 7-11 Anchorage, AK
285 Logan Williams 7-11 Anchorage, AK
83 Oles Witczak 15-17 Palmer, AK
30 Owen Young 15-17 Anchorage, AK